Баварія наближує до Європи

Ми будуємо таунхауси бізнес класу ЖК «Баварія» в Софіївській Борщагівці. У місті Вишневе будуємо багатоквартирні десятиповерхові будинки ЖК Сherry Town. В Крюківщині будуємо новий комплекс бізнес класу ЖК Вavaria City.

Швидкий темп і насичений спосіб життя сучасної людини передбачає не менш якісний і повноцінний відпочинок. Так у погоні за кар’єрними досягненнями і повсякденній рутині людині просто необхідна тиха і затишна гавань, де після насиченого дня можна буде забути про міський шум і з комфортом присвятити час собі та рідним. Саме тому вкрай важливо приділити належну увагу питанню вибору комфортного і сучасного житла, де практичність і зручність поєднуються з естетикою і гармонією з природою.

Один із таких оазисів можна знайти у передмісті столиці. Всього у 2-х кілометрах від Києва знаходиться екологічний район Крюкiвщина, де неподалік від мальовничих озер у зеленій зоні розташований житловий комплекс «Баварія Сіті».

ЖК «Баварія Сіті» належить до житла бізнес-класу, що простежується у кожній деталі комплексу. Продумані і ергономічні планування на будь-який смак припадуть до вподоби навіть найвибагливішим цінителям комфорту. Великі панорамні вікна наповнюють кімнати сонячним світлом, роблячи їх просторими і затишними водночас. Забудовник потурбувався і щодо економічного аспекту для своїх клієнтів – жителі комплексу досягнуть значної економії на комунальних послугах, а також стануть абсолютно незалежними у теплопостачанні завдяки індивідуальному опаленню. Квартири комплексу обладнані якісними двоконтурними котлами з двома теплообмінниками чеського виробництва «Proterm». Архітектори також приділили достатньо уваги шумоізоляції в квартирах, використавши передові технології і подбавши про комфорт і приватність майбутніх мешканців ЖК «Баварія Сіті».

Безперечно, один з-поміж найважливіших критеріїв вибору місця для життя, що просто неможливо переоцінити – це безпека. І в цьому питанні забудовник приклав всі зусилля, щоб жителі комплексу відчували себе спокійно. Закрита територія з пропускною системою, цілодобове відеоспостереження, професійна охорона, внутрішній двір без авто – все це гарантія спокою жителів і за свій комфорт, і за безпеку своїх дітей. Про маленьких мешканців комплексу забудовник також подбав, в ЖК «Баварія Сіті» розташовані якісні дитячі майданчики, а також функціонуватиме приватний дитячий садок. Все тут налаштовує на гармонічний відпочинок і повноцінне життя. На зеленій території комплексу передбачені спортивні майданчики і зони відпочинку, майстерно спроектовані ландшафтними дизайнерами. Житловий комплекс можна вважати по справжньому автономним і в плані інфраструктури – тут працюватимуть безліч крамниць, кафе, салонів краси та інших закладів, необхідних для повноцінного життя активної людини. Перед комплексом в достатній кількості передбачені місця для паркування, тож мешканці «Баварія Сіті» не відчуватимуть жодних незручностей при пошуку паркомісць для свого автомобіля.

Без сумніву можна сказати, що KM Group – забудовник ЖК «Баварія Сіті» - створив місце для справді щасливого і повноцінного життя. Сергій Кремець, засновник і директор KM Group, шанує і поділяє цінності і традиції європейського підходу щодо будівництва нерухомості, що відображається у якості кожного проекту компанії. Фундаментальність і наполегливість у досягненні мети, притаманні Сергію, обумовлені і тим, що його життя нерозривно пов’язане із професійними перегонами. Сергій Кремець – чемпіон України з дрифт і його пристрасть до подолання задач будь-якої складності безумовно позначилися і на веденні бізнесу. Вже 8 років під керівництвом Сергія будуються будинки бізнес-класу, поєднуючи в них безпеку, якість і найкращі інженерні рішення.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x