Bavaria City

Отримати презентацію!
Очікуйте презентацію! Дякуємо за запит!

Крюківщина, вул. Івана Богуна, 1

>

Що треба знати тим, хто думає купити квартиру в новобудові?

Коли на рахунку в банку нарешті з’являється необхідна сума, щоб купити квартиру Вишневе чи Київ, то вас можуть мучити сумніви. Багато людей переживає щодо того, чи буде квартира в новобудові краща, ніж та, що куплена на вторинному ринку. Справа не в тому, чи є можливість перебудови чи якості комунікацій. Нікому не хочеться стати жертвою нечесних забудовників.

Купівля житла не обов’язково є ризиком. Якщо знати, як правильно обирати квартиру в будинку, який тільки будується, то можна зберегти чималу суму грошей.

Переваги квартири в новобудові

Є багато плюсів купівлі квартири в новобудові. Ось деякі з них:

  • Власник житла зможе зробити ремонт під потреби своєї родини. Сантехніка, електрика, лічильники – все це можна зробити так, як вам хочеться.
  • Вартість квартири на первинному ринку дешевше, ніж на вторинному. Тому клієнт має можливість придбати більше квадратних метрів власної нерухомості. Особливо цей плюс стосується тих, хто думає купити квартиру під Києвом в будинку, який ще в процесі будівництва.

Українці переживають щодо купівлі жита в новобудовах, бо після оплати грошей ви стаєте інвестором, а не власником нерухомості. Це є серйозним ризиком. В результаті будь-яких проблем об’єкт може залишитися не добудованим. Шахраї користуються таким методом привласнення чужих коштів, коли продають квартири в будинку, який не планують здавати в експлуатацію. Якщо ви знаєте чинне законодавство України, то ніхто не зможе ввести вас в оману. Грамотне укладання договору – це запорука купівлі власного житла в новобудові.

Чи потрібна допомога посередника?

Якщо українець вирішив купити квартиру в розстрочку, не користуючись послугами посередників, то він має знати, з якими ризиками це пов’язано. Основні проблеми, з якими стикаються покупці нерухомості при самостійному формуванні угоди купівлі-продажу, такі:

  • Угода визнається недійсною.
  • В квартирі зареєстровані мешканці, яких неможливо виселити.
  • Проблеми з авансовим платежем.
  • Треті особи пред’являють свої претензії, їх вимоги задовольняються юридичними органами за рахунок придбаної квартири.

Труднощів, з якими стикаються покупці нерухомості, багато. Щоб уникнути проблем, рекомендуємо керуватися такими порадами:

  • Перевірка документів на квартиру чи паперів забудовника. Добре, коли новобудова перевіряється спеціалістом в сфері нерухомості. Якщо ви бажаєте робити перевірку самостійно, то треба розібратися в цьому питанні дуже добре. Тоді вас не зможуть обдурити підробками паперів.
  • Зберігати адекватну реакцію під час укладання угоди у нотаріуса. Багато покупців хвалиться настільки, що можуть забути про важливі речі. Якщо біля вас буде фахівець, який має досвід в укладанні паперів, то можете не переживати забути про щось важливе.

Незважаючи на те, що багато українців намагаються вирішувати питання купівлі квартири самостійно, краще мати підтримку агента з нерухомості. Він допоможе уникнути багатьох прихованих труднощів.

Щоб купити квартиру Крюківщина чи в інших регіонах, близьких до столиці, треба бути впевненими в порядності забудовника, перевірити документи на житло та консультуватися з фахівцями з продажу/купівлі нерухомості. Якщо ви впевнились в тому, що новобудова скоро буде здана в експлуатацію, то можна сміливо вкладати гроші в купівлю квартири.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x