Як купити квартиру

Шлях до купівлі квартири дуже простий. Спочатку треба зателефонувати і домовитись про зустріч із менеджером відділу продажу. Після презентації, консультації і роздумів переходимо до практичних дій.

Крок 1: Бронювання

Якщо Ви обрали конкретну квартиру, необхідно повідомити про це своєму менеджеру, який може забронювати квартиру на 2 доби. За попередньою домовленістю Ви зустрічаєтесь з менеджером і підписуєте договір про намір та вносите заставну сумму у розмірі 20 000 грн до 20 календарних днів, або 30 000 грн на 30 календарних днів. Кошти зараховуються при оформленні купівлі квартири.

Крок 2: Оформлення купівлі КВАРТИРИ

Купівля квартири здійснюється на підставі підписання договору купівлі-продажу майнових прав. В договорі чітко зазначено адресу, поверх, будівельний номер квартири, кількість кімнат, загальна проектна площа, житлова проектна площа, специфікація (технічний стан) квартири, обладнання квартири. Строки будівництва будинку, введення в експлуатацію, отримання свідоцтва на право власності у Державній реєстраційній службі. Оплата здійснюється безготівковим перерахуванням на розрахунковий рахунок забудовника, за ціною і за реквізитами які, зазначені в договорі, без додаткових витрат, тому що всі податки сплачує забудовник, окрім комісії банку під час безготівкового перерахування.

Крок 3: Оформлення купівлі КВАРТИРИ У РОЗСТРОЧКУ

За домовленістю із покупцем, можливе придбання квартири із розстроченням платежу. У такому разі несплачена сума вноситься покупцем згідно графіку платежів, який включається у договір. Для Вашої зручності, оплата може здійснюватися щомісячно або щоквартально. Для отримання більш детальної інформації стосовно розрахунку вартості квартири у разі її придбання із розстрочкою платежу, Ви можете звернутися до менеджерів нашого відділу продажу, які допоможуть обрати найбільш прийнятний для Вас варіант оплати.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x