Інтерв'ю будівельної компанії KМ GROUP (ЖК «Баварія», ЖК Сherry Town, ЖК Вavaria City) для журналу «Всі Новобудови»:

- Розкажіть, будь ласка, чим керуватися при виборі нового житла: квартира, таунхаус або приватний будинок?

- Зараз на ринку нерухомості набирає популярність усереднений варіант між будинком і квартирою - це таунхаус. Він коштує дешевше, ніж приватний будинок, а його власники мають всі переваги заміського будинку: вільні планування, великі кухні-студії з виходом в свій дворик, свої паркувальні місця перед будинком. Представляють інтерес горища, які вже не є місцем зберігання непотрібних речей, власники самі можуть облаштувати їх на свій смак, зробити перепланування під мансардну кімнату - тренажерний зал, ігрову, кінотеатр. Важливо те, що власнику не потрібно самостійно обслуговувати свій будинок, на відміну від приватного будинку, для цього є керуюча компанія. Таунхауси вибирають як молоді сім'ї з дітьми, так і ті, хто хоче відпочити від шуму і швидкості великого мегаполісу. Покупці, які все ж таки прив'язані до міського транспорту та інфраструктури, вибирають квартири. Ми пропонуємо дворівневі квартири, квартири з терасою, 1,2-во кімнатні квартири. Ціна квадратного метра на таунхаус від 16000 грн, дворівнева квартира від 12800 грн.

- Чим відрізняються комунальні платежі при проживанні в будинку та великій квартирі?

- У таунхаусах ЖК «Баварія» тарифи на газ, електрику, воду нічим не відрізняються від квартири. А за рахунок того, що комплекс складається з 48 таунхаусів, тариф на обслуговування території приблизно такий же, як і для великої квартири.

- Які об'єкти житлової нерухомості може запропонувати Ваша компанія в найближчих передмістях Києва?

- Ми будуємо таунхауси бізнес класу ЖК «Баварія» в Софіївській Борщагівці. Нашим таунхаусам притаманні європейський архітектурний стиль, зручні просторі планування, закрита територія, цілодобове відеоспостереження. Вони вигідно відрізняються ландшафтним дизайном, озелененням прибудинкової території, сприятливою екологією (поруч сосновий ліс 40га.). У місті Вишневе будуємо багатоквартирні десятиповерхові будинки. ЖК Сherry Town. Восени у нас стартує продаж нового ЖК Вavaria City. Основним завданням наших архітекторів було створити проект, який буде вигідно відрізнятися поліпшеним плануванням квартир і гарною архітектурною формою будинків. ЖК Bavaria City має переваги житла бізнес класу - це закрите містечко з професійною охороною і цілодобовим відеоспостереженням. Внутрішній двір без автомобілів, для цього ми зробили паркувальні місця перед комплексом. Буде побудований дитячий садок. Так само як і в ЖК «Баварія» ми приділили велику увагу ландшафтному дизайну і озелененню. Для комерційних приміщень виділені фасади перших поверхів (кафе, аптеки, супермаркети, салони краси). В першу чергу ми дбаємо про комфорт, зручність і безпеку наших мешканців.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x