ОГОЛОШЕННЯ

09 Листопада 2022

Шановні покупці ТОВ ЖК «БАВАРІЯ».

З 24 лютого 2022 року на території України було введено військовий стан, що визнано рішенням Торгово-промислової палати України форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) від 28.02.2022р. № 2024/02.0-7.1. Військовий стан та загальна тяжка економічна ситуація в Україні, безумовно, негативно вплинули та впливають, зокрема, й на будівельну сферу.
Нажаль, змушені констатувати, що на сьогодні, внаслідок військових дій, вже багато наших Клієнтів не мають змоги виконувати свої фінансові зобов’язання, проте ми із розумінням ставимося до них.
З урахуванням поточної ситуації із зростанням цін на будівельні матеріали, інфляцією, стогнацією ринку нерухомості, роботою банків та банківських відділень, обслуговування карток та рахунків, постійного відключення світла та іншими негативними факторами, Товариство продовжує свою роботу та відповідально ставиться до своїх зобов'язань.
Зауважуємо, що переважна кількість працівників нашого Товариства, а також підрядних організацій, що були задіяні у будівництві, перебувають на службі в ЗСУ.
З початком військових дій на території України, керівництво Товариства приймає активну участь у наданні допомоги нашим Захисникам на волонтерських засадах.
Незважаючи на військовий стан в Країні, ТОВ «ЖК «Баварія», планує продовжувати розпочате будівництво.
Сподіваємось на взаєморозуміння та подальшу плідну співпрацю!
Віримо у нашу перемогу, настання миру в Україні та зробимо усе від нас залежне, аби Ви якнайшвидше отримали ключі від Ваших нових і затишних осель.
Бережіть себе. Слава Україні!

З повагою, ТОВ «ЖК «Баварія»

ТПП засвідчення форс-мажору
Хід будівництва.
Переглянути планування.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x