Надійність забудовника ЖК Bavaria City перевірено на Bildcontrol

21 Січня 2020

01. Індекс надійності новобудови

Індекс надійності новобудови склав 206 балів з з 220 можливих. це висока оцінка.

02. Цільове призначення земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки за даними Публічної кадастрової карти (ПКК) Україна, або державного реєстру речових прав на земельну ділянку, на якому ведеться будівництво ЖК, або в рішенні органу місцевої виконавчої влади або місцевого самоврядування ПЕРЕДБАЧАЄ можливість зведення будівельного об'єкта, заявленого забудовником.

03. Функціональне призначення земельної ділянки

Функціональне призначення земельної ділянки, відповідно до Містобудівною умовами і обмеженням, ПЕРЕДБАЧАЄ можливість зведення будівельного об'єкта, заявленого забудовником.

04. Належність землі

Замовник будівництва і власник земельної ділянки - одне і те ж особа або Замовник УКЛАВ договір суперфіцій з власником землі, який актуальний на момент проведення експертизи.

05. Знаходження під арештом

Згідно з даними державного реєстру речових прав земельну ділянку, на якому ведеться будівництво ЖК або сам об'єкт будівництва НЕ ЗНАХОДЯТЬСЯ під арештом.

06. Повідомлення або Дозвіл на будівництво

Повідомлення про початок будівельних робіт для СС1 або Дозвіл на будівництво для СС2 і СС3 ЗАРЕЄСТРОВАНО в реєстрі ДАБІ та забудовник НАДАВ експертам Bildcontrol.ua відповідний документ.

07. Інформація від Асоціації допомоги постраждалим інвесторам

На сайті Асоціації допомоги постраждалим інвесторам житловий комплекс НЕ ВІДЗНАЧЕНО як проблемний (http://investhelp.com.ua).

08. Здані ЖК і КП компанії забудовника

Компанія забудовника здала в експлуатацію 2 будинки в 1 ЖК з 2017 року.

Повний звіт!
Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x