Новини з будівництва Bavaria City

02 Квітня 2020

Будівельна компанія KM Group повідомляє, що відділ продажу у ЖК Bavaria City під час запровадженого національного карантину працює дистанційно, принаймні до 24 квітня 2020 року.

Консультації надаються за допомогою телефонного та відеозв’язку у Viber, Skype та відеоконференцій за допомогою застосунку Zoom. Менеджери працюють з 9:00 до 19:00.

Контакти
Віртуальний огляд

Віртуальний огляд комплексу здійснюється на сайті проекту, де також можна безкоштовно, до 10-ти днів, забронювати обране планування. Крім того, підтвердити бронь можна, скориставшись безготівковим перерахунком за реквізитами, які надають менеджери відділу продажу.

Зустріч для оформлення договорів відбувається в офісі, з дотриманням усіх умов безпеки (в офісі є дезінфектор, менеджер в захисній масці) та попереднім узгодженням часу відвідування.

А тепер звіт проведених робіт на будмайданчику:
- в обох під’їздах будинку № 1 в коридорах завершені малярні роботи, здійснено ґрунтування та фарбування. На цокольному поверсі вкладено плитку. Також у новобудові встановлені лічильники холодної води з поверховими щитами.

Хід будівництва 1-го будинку за посиланням.

У будинку № 2
- завершена кладка перегородок на поверхах 2-3 у першому під’їзді, у другому ці роботи виконані на поверсі 1. Крім того, в обох під’їздах на поверхах 2-3 і 1-3 відповідно проведено монтаж металопластикових віконних конструкцій.

Хід будівництва 2-го будинку за посиланням.

Очікуйте незабаром!

Наші менеджери передзвонять Вам! Дякуємо за запит!
x